Wołomińska Rada Seniorów ma swój zarząd

Znamy już skład nowej Wołomińskiej Rady Seniorów

Trwa nabór do Wołomińskiej Rady Seniorów 2018-2021

Wołomin ma swoją Strategię Polityki Senioralnej

Senior to Pasja!

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

II Międzypokoleniowa Wołomińska Potańcówka za nami

Wołomińska Rada Seniorów na spotkaniu w Pruszkowie

Wesołego Alleluja!

Rozpoczęły się „Kulturalne wtorki w klubie seniora SŁONECZNA”

Trzeci Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy za nami

W sobotę 6 lipca już po raz trzeci wyruszył spod Urzędu Miejskiego w Wołominie trzeci Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy organizowany we współpracy z Wołomińską Radą Seniorów.

Licznie zgromadzonych rowerzystów przywitał burmistrz Dariusz Szymanowski oraz Przewodnicząca Wołomińskiej Rady Seniorów Celina Subda. Grupa ponad 80 osób – seniorzy wraz ze znajomymi, dziećmi i wnukami wyruszyli jednośladami w 15 km trasę. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy medyczni, policja i straż miejska. W tym roku radosny rowerowy peleton prowadził Wiceprzewodniczący Wołomińskiej Rady Seniorów Czesław Borkowski. Uczestnicy przejechali przez miasto ulicą Legionów kierując się w stronę Leśniakowizny. Trasa w dużej części była leśna i malownicza, wiodła przez okolice rezerwatu Mosty Kalińskie, przez rzeczkę, obok stawów w Ossowie i prowadziła do Amazing Park przy ul. Wołomińskiej, gdzie odbył się finał rajdu z poczęstunkiem i rozrywkami dla dzieci i dorosłych.

Uczestnicy rajdu wspólnie biesiadowali przy poczęstunku z grilla i dźwiękach muzyki, a dzieci dokazywały w parku linowym. Pogoda dopisała, dobre humory również.

Wydarzenie zorganizowała Wołomińska Rada Seniorów we współpracy z Gminą Wołomin.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym rajdzie.