Wołomińska Rada Seniorów ma swój zarząd

Znamy już skład nowej Wołomińskiej Rady Seniorów

Trwa nabór do Wołomińskiej Rady Seniorów 2018-2021

Wołomin ma swoją Strategię Polityki Senioralnej

Senior to Pasja!

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

II Międzypokoleniowa Wołomińska Potańcówka za nami

Wołomińska Rada Seniorów na spotkaniu w Pruszkowie

Wesołego Alleluja!

Rozpoczęły się „Kulturalne wtorki w klubie seniora SŁONECZNA”

Uroczyste spotkanie wigilijne Wołomińskiej Rady Seniorów

W piątkowe popołudnie 6 grudnia św. Mikołaj został zmobilizowany przez Radę Seniorów do podwójnego działania. Na zaproszenie seniorów uczestniczył w spotkaniu wigilijnym a jednocześnie celebrował swoje imieniny rozdając zebranym upominki. Trzeba podkreślić, że św. Mikołaj zaprezentował także świetny, dowcipny monolog nawiązujący do bieżących spraw Wołomina, problemów mieszkańców oraz oczywiście działań Rady. Św. Mikołaj nikomu nie wręczył rózgi co świadczy o dużej aktywności Rady w 2019 r.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi p. Burmistrz Elżbieta Radwan, przewodniczący Rady Miejskiej Marek Górski i inni przedstawiciele Urzędu Miasta. Wspólnie podzielono się opłatkiem i życząc wzajemnie dużo zdrowia i realizacji w przyszłości kolejnych, interesujących projektów senioralnych.

Dania wigilijne przygotowali sami seniorzy. Była to wspaniała, domowa kuchnia. W trakcie degustacji padła propozycja aby poszczególne recepty kulinarne zostały spisane i wydane w specjalnej publikacji.

Wołomińska Rada Seniorów rozpoczęła już świętowanie czasu Bożego Narodzenia. To specjalny okres w roku, czas radości, czas rodzinny i miłości. Życzymy wszystkim cudownego ciepła promieniującego od choinki, wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia.