Wołomińska Rada Seniorów ma swój zarząd

Znamy już skład nowej Wołomińskiej Rady Seniorów

Trwa nabór do Wołomińskiej Rady Seniorów 2018-2021

Wołomin ma swoją Strategię Polityki Senioralnej

Senior to Pasja!

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

II Międzypokoleniowa Wołomińska Potańcówka za nami

Wołomińska Rada Seniorów na spotkaniu w Pruszkowie

Wesołego Alleluja!

Rozpoczęły się „Kulturalne wtorki w klubie seniora SŁONECZNA”

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Przygotuj swój rower, weź dobry humor i zabierz ze sobą całą rodzinę. Już 1 lipca o godzinie 14.00 z parkingu przed Urzędem Miejskim w Wołominie wyruszy Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy, organizowany przez Wołomińską Radę Seniorów.

Udział w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych – seniorów, ich dzieci, wnuki, rodziny i znajomych. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w akcji pod nadzorem osoby dorosłej, bądź samodzielnie za pisemną zgodą opiekuna. Uczestnicy przejadą w Wołominie ulicami: Ogrodową, Legionów, Partyzantów, Prostą, Poniatowskiego, Kruczą, Leśniczówka, Żytnią, a w Ossowie ulicami Broniewskiego, Grabiczną i Matarewicza, do Cmentarza Poległych w Bitwie Warszawskiej w Ossowie, gdzie złożą kwiaty. Patrz mapa. Punktem końcowym będzie Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie, gdzie uczestnicy rajdu wezmą udział w prelekcji historycznej, a na zakończenie wydarzenia w pikniku rodzinnym. Oj, będzie się działo!

Aby wziąć udział w rajdzie wystarczy wypełnić i podpisać oświadczenie, które jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego. Organizatorem Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego jest Wołomińska Rada Seniorów we współpracy z Gminą Wołomin. Dodatkowe informacje uzyskacie w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Wołominie, pokój 212, tel. 22 763 30 17.

To co, widzimy się 1 lipca?