Wołomińska Rada Seniorów ma swój zarząd

Znamy już skład nowej Wołomińskiej Rady Seniorów

Trwa nabór do Wołomińskiej Rady Seniorów 2018-2021

Wołomin ma swoją Strategię Polityki Senioralnej

Senior to Pasja!

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

II Międzypokoleniowa Wołomińska Potańcówka za nami

Wołomińska Rada Seniorów na spotkaniu w Pruszkowie

Wesołego Alleluja!

Rozpoczęły się „Kulturalne wtorki w klubie seniora SŁONECZNA”

Senior to Pasja!

Warsztaty „Senior to Pasja” odbyły się w dniach 15-18 sierpnia i zostały zrealizowane przez Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury przy aktywnym wsparciu przedstawicieli Wołomińskiej Rady Seniorów. Uczestniczyli w nich reprezentanci rad seniorów z całego Mazowsza.

Seniorzy wzięli udział w różnego rodzaju warsztatach: tworzyli wycinanki, decupage, malowali na porcelanie i na tkaninach. Jedne z zajęć zorganizowane zostały w Pałacu w Chrzęsnem. Uczestnicy warsztatów wzięli również udział w uroczystościach 97 rocznicy Cudu nad Wisłą organizowanych 15 sierpnia w Ossowie i obejrzeli Rekonstrukcję Bitwy Warszawskiej 1920 roku.
W warsztatach „Senior to Pasja” czynnie uczestniczyli przedstawiciele Wołomińskiej Rady Seniorów: Gabriela Czarnecka (która była również instruktorem), Celina Subda, Janina Rosłan, Halina Wojakowska, Elżbieta Lasota, Jerzy Turek i Czesław Borkowski.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu: Mazowiecka Szkoła Promotorów Międzypokoleniowych Zainteresowań i Pasji, edycja 2/2017 i zrealizowany został przez Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury w ramach dotacji Zarządu Województwa Mazowieckiego​​ Mazowieckiego, przy współpracy z Zespołem Inicjatywnym Mazowieckiego Porozumienia Rad Seniorów.

Zdjęcia: Jarosław Marek Komorowski